NeedforSpeed Tam Ekran Nasıl Yapılır?

EA, yeni çıkarttığı oyunu NeedforSpeed tam ekran nasıl yapılır? Sizlere bu konuyu anlatacağız.

EA Games, çocukluğumuzdan itibaren hayatımızın her anında yanımızda olmuştur. Özellikle de çıkarttığı yarış oyunları sayesin de sürekli oyuncu kitlesini mutlu etmeyi başarmıştır. Fakat geçen yıllarda piyasaya sürdüğü NeedForSpeed oyunu büyük bir hata ile gündeme geldi. Tüm kullanıcıların mustarip olduğu bir hata her kullanıcının canını sıkmaktadır. Bu hata ise oyun tam ekran olarak oynamamaktadır. Gelelim sorunumuzun nasıl çözüleceğine.

NeedforSpeed Tam Ekran Yapma Yöntemleri

Oyunun piyasaya sürülmesinden sonra pek çok kişi “NeedforSpeed Tam Ekran Nasıl Yapılır?”   Aratmaktadır. Gelin iki yöntem ile sorununuzu nasıl çözeceğinizi aktaralım.

Oyunu tam ekran yapma için pek çok uygulama ve yöntem bulunmaktadır. Bazı oyun içi yöntemler çalışmadığından dolayı ek bir uygulama ihtiyacı doğmaktadır. Şimdi sizlere oyunlarınızı nasıl tam ekran yapabileceğinizi anlatacağız.

İlk yöntem;

Oyun açık iken Alt+ Enter tuşlarına basmalısınız. Daha sonrasında karşınıza gelecek ekranda ayarlar sekmesine gidip Tam ekran özelliğini çalıştırmak ve oyunu yeniden başlatmalısınız. Eğer ki bu yöntem işe yaramazsa bir uygulama indirmek zorunda kalacaksınız.

İkinci yöntem;

Ekran kartı güncellemelerinizi yapmalısınız. Bunun için ekran kartı modelinizi internette aratarak sürücü güncellemelerinizi yapabilirsiniz.

Daha sonrasında aynı sorunun devam etmesi halinde size vereceğimiz uygulamayı internetten indirmeniz gerekmektedir.

Uygulamamızın ismi “Fullscreenizer” bu uygulamayı Google’ da araştırarak kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Daha sonrasında sırasıyla bu aşamaları takip edin.

  • Uygulamayı indirdiğiniz yere gidin ve uygulamaya sağ tıklayın.
  • Karşınıza gelecek pencere de yönetici olarak çalıştırın sekmesine basmalısınız.
  • Daha sonrasında programın arayüzünden NeedforSpeed sekmesini işaretleyin.
  • Oyuna giriş yapın ve hatanın düzeldiğini göreceksiniz.

Sizlere vereceğimiz kötü haber ise şu; bu adımları sürekli oyunu başlatmadan önce yapmanız gerekmektedir. EA Games, getireceği güncelleme ile bu sorunu ortadan kaldırmazsa yapabileceğiniz başka hiçbir şey kalmamaktadır. Bu problem sadece sizde değil birçok kullanıcıda da aynı hatayı vermektedir. Forum sayfalarında oldukça karşılaştığımız “NeedforSpeed Tam Ekran Nasıl Yapılır?” sayfası açılmaktadır. O yüzden yapabileceğimiz tek şey EA Games geliştiricilerinin bu sorunu düzeltmelerini beklemek olacaktır.

Categories
ShentaWp Ayar
Duyuru: Web Site Tasarımında %50 İndirim

Hemen kapsamlı hizmetlerimizi inceleyin!