Hakkımızda

Hakkımızda

Krafti Digital Medya olarak diğer reklam ajanslarından farklı bir çalışma stiline sahibiz. Dijital ortamdaki hemen hemen her alanla ilgilenebilmekteyiz. Profesyonel  ve deneyimli ekibimizle etkili bir işleyişe sahip olduğumuzu göstermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler olarak web tasarımı, kurumsal kimlik temini, fotoğraf ile video işlemleri, sosyal medya hizmetleri ve danışmanlık konularında şekilleniyor. Aynı zamanda da bu hizmetlerimizin altında pek çok farklı işleyişi de ortaya koymaktayız. Genel olarak kullanıcılarımızın memnun kalması adına titiz bir çalışma ortaya koyuyoruz. Projelerin her birinde de müşterilerimizle beraber hareket ederek, tam da bekledikleri gibi bir çalışmanın ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Tüm hizmetlerimizle kullanıcılarımızı memnun ederek, dijital dünyada uzun soluklu varlık göstermelerini sağlıyoruz.

Vizyonumuz

Krafti Digital Medya olarak, teknolojiyi ve yaratıcılığı birleştirerek, dijital reklamcılık alanında global bir lider olmak. En yenilikçi ve etkili dijital reklam çözümleri ile müşterilerimizin iş hedeflerine ulaşmalarını sağlamak ve dijital dönüşümlerini liderlik etmek.

Misyonumuz

Müşterilerimize özelleştirilmiş dijital reklam stratejileri sunarak, marka bilinirliklerini artırmak ve dönüşümlerini maksimize etmek. En son teknoloji ve veri analitiklerini kullanarak, müşteri hedef kitlelerine en etkili şekilde ulaşmalarını sağlamak. Reklam kampanyalarında şeffaflık, yenilikçilik ve sürekli iyileştirme ilkesiyle hareket ederek, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

En İyi Hizmet

Sayısal İstatistikler

Proje Referansı
0 '
Senelik Tecrübe
0
Mutlu Müşteri
0
Reklam Bütçesi
0 +

En İyi Hizmet

Yeni Nesil Reklam Ajansı

Krafti Digital olarak sizlere alternatif medya olan internet ile bütünleşme imkanı sunar. Bunu web sitenizi kurarak başlar ve sizlere Google reklamları, sosyal medya yönetimi, SEO-SEM hizmetleri ile dijital alanda yönlendirmeler ile markanızın kalbini tüm dünyada atmasına yardımcı olur.

En İyi Hizmet

Sektörde En İyi Olduğumuz Alanlar

Google ADS Reklamları, İnstagram Sponsorlu Reklamlar ve Facebook Reklamları ile Sektöre Öncülük ediyoruz.

Google ADS 100%
İnstagram Sponsorlu 100%
Facebook Reklamları 93%
Web Site Tasarımı 70%
ShentaWp Ayar
Duyuru: Web Site Tasarımında %50 İndirim

Hemen kapsamlı hizmetlerimizi inceleyin!