İphone İçin En İyi Uygulamalar

Kullanıcılara özel İphone için en iyi uygulamaları sizlere sunuyoruz. iPhone kullanıcıları için birçok uygulama yer alıyor. Yazımızda sizlere en iyi İphone uygulamalarını sunuyoruz. Bu uygulamalar hayatınızı oldukça kolay hale getirecek.

Widgetsmith

iPhone telefon için en iyi uygulamalardan bir tanesi Widgetsmith’tir. Widgetsmith ile telefonlarınıza işlevsellik kazandırabilirsiniz.

Libby

2022 iPhone’a özel en iyi uygulamalar arasında Libby bulunuyor. İnternet üzerinde yabancı dilde kaynak arayanlar için mobil uygulama gereken desteği verebiliyor. Libby’de kullanıcılar sanal bir kütüphane kartı çıkararak e kitaplara erişebiliyor.

TikTok

Tiktok dünyanın en sevilen uygulamalarından bir tanesidir. Gününüzü eğlenceli hale getirmek için bu uygulamadan destek alabilirsiniz.

Tweetbot

iPhone’a özel uygulamalardan bir tanesi de Tweetbot uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde Twitter üzerinde sadece takip edilen kişilerin tweet’lerini reklamsız bir şekilde okuyabilirsiniz. Kullanıcılara istemedikleri tweetleri engellemesini sağlayan Tweetbot ayrıca telefonlara bildirim göndermiyor.

Paprika Recipe Manager

Yemek tarifleri insanların ihtiyacı olan bilgilerden bir tanesidir. Paprika Recipe Manager ile aradığınız tarifler bir tık uzağınızda yer alıyor. Paprika kullanıcıların tariflerini ücretsiz olarak sunuyor.

Halide Camera

Halide ile yapay zekâ destekli kamera kullanabilirsiniz. Fotoğrafları daha profesyonel şekilde çekmenizi sağlayan bu uygulama fotoğrafçılığını geliştirmek isteyenlerin tercihi oluyor.

Darkroom

Darkroomen iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından bir tanesidir. RAW ve ProRAW fotoğraflar için destek sunan uygulamayı oldukça seveceksiniz.

Microsoft Outlook

iOS’te sunulan Mail uygulaması kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt vermiyor. Microsoft Outlook bu konuda en iyi çözümlerden biri oluyor. iOS 14 güncellemesi sonrasında Outlook’u varsayılan e-posta uygulaması olarak tercih edebilirsiniz.

Google Haritalar

Google Haritalar uygulaması hala en popüler yazılımlardan bir tanesidir. Dünyanın her yerinde kapsamlı bilgiler sunan navigasyon uygulaması isteyenler için bu uygulamayı telefonlarına indirebilir.

Fantastical

Takvim üzerinde daha güçlü özellikler isteyenler Fantastical uygulamasını kullanıyor. Kullanışlı bir arayüz sunan uygulama ile tüm detaylara kolayca erişebilirsiniz. Telefonları daha etkili bir şekilde kullanmak için uygulamalara ihtiyacımız oluyor. Bu yazımızda İphone için en iyi uygulamalar listesi yaparak hayatınızı kolaylaştıracak yazılımlara yer verdik.

Categories
ShentaWp Ayar
Duyuru: Web Site Tasarımında %50 İndirim

Hemen kapsamlı hizmetlerimizi inceleyin!