Aynı Snapchat Hesabı 2 Telefonda Açık Olabilir Mi?

Bazı kullanıcılar birden fazla Snapchat hesabı kullanmak istiyor.Farklı telefonlarda aynı snapchat hesabını kullanabilir miyim?

Aynı snapchat hesabı iki telefonda açık olabilir mi? Milyonlarca kişi tarafından kullanılan Snapchat, kullanıcıların birbirleri ile iletişim kurması için kullanılıyor. Snapchat, kullanıcıların ayrıca birbirlerine gizli mesaj göndermesine izin veriyor. Günümüzde de uygulama popülerliğini korumaya devam ediyor.

Sosyal medyanın önemli uygulamalarından biri olan Snapchat, en popüler sosyal medya platformları arasında bulunuyor. Pratik olmasa da Snapchat hesabınızı birden fazla cihazda kullanabilirsiniz. Cihazınızda birden fazla Snapchat hesabı olması için neler yapabiliriz? Bazı kullanıcılar hem akıllı hem de diz üstü bilgisayarları üzerinde birden fazla hesap kullanmak istiyor. Normal şartlarda aynı hesabı birden fazla cihazda kullanamazsınız. Bunun neden Snapchat’in de tek bir hesabın aynı anda birden fazla cihazda kullanılmasını engelleyen yazılım bulunuyor. Snapchat, hesabınıza giriş yapınca uygulama cihazın IP adresine erişir. Bu nedenle diğer cihaza giriş yaptığınız zaman önceki cihazınızdan otomatik olarak çıkış yapılır.

İki Snapchat Hesabı Nasıl Kullanılır?

Snapchat, katı güvenlik protokollerinden yararlanan uygulamalardan bir tanesidir. Mevcut kullanıcı aynı hesabını farklı bir cihazdan açmayı denerse ilk cihazdaki oturum otomatik olarak kapanacaktır. Bununla beraber kötü amaçlı oturum açma mesajı alacaktır. Snapchatprofili bir ünlüye veya kuruluşa ait olması durumunda çoklu hesap açma desteğinden yararlanabilir. Özel hesabın sadece bir giriş hakkı bulunuyorken resmi Snapchat hesabının beş erişimi yer alıyor.

Bazı kullanıcılar birden fazla cihazda oturum açmak için üçüncü taraf uygulamalara başvuruyor.İnternet üzerinde bu uygulamalardan yararlanabilirsiniz.Bununla beraber uygulamalarda verilerinizi tehlikeye atacağınızı unutmamanız gerekir. Snapchat’te bu tür uygulamaları desteklememektedir.

İkiCihazda Bir SnapchatHesabı Nasıl Kullanılır?

Snapchat üzerinde kullanıcılarbirden fazla cihaz üzerinden hesap girişi yapmak istiyor.Instahelp uygulaması bu konuda sizlere yardımcı olabiliyor.

  • İlk olarak uygulamayı indirin.
  • Kayıt işlemi gerçekleştirin.
  • Kullanıcı adınızı veya telefon numaranızı girin.

Bu adımları takip ederek birden fazla hesap açabilirsiniz. Aynı snapchat hesabı iki telefonda açık olabilir mi? Bu yazılım üzerinden anonim bir şekilde farklı cihazdan aynı hesabı açabilirsiniz.

Categories
ShentaWp Ayar
Duyuru: Web Site Tasarımında %50 İndirim

Hemen kapsamlı hizmetlerimizi inceleyin!